Agriline to źródło informacji umożliwiające znalezienie sprzedawców sprzętu rolniczego, maszyn stosowanych w leśnictwie i części zamiennych. Wszelkie informacje o towarach oraz procesie płatności i dostawy są dostarczane przez sprzedającego, którego dane kontaktowe znajdują się w każdym ogłoszeniu.

Naszym celem jest połączenie sprzedających i kupujących z całego świata oraz stworzenie komfortowych, skutecznych i bezpiecznych warunków współpracy

O nas w liczbach
21 rok na rynku
5700 klientów
80 krajów
5 500 000 odwiedzających co miesiąc
780 000 ogłoszeń
Nasze wartości
Przejrzystość
Zawsze kierujemy się zasadami otwartości i uczciwości w pracy z klientami, partnerami i pracownikami. Reputacja jest ważniejsza od pieniędzy.
Bezpieczeństwo
Inwestujemy dużo czasu i zasobów aby zrobić Agriline bezpieczną platformą dla sprzedających i kupujących.
Skuteczność
Nasz zespół codziennie pracuje nad udoskonaleniem serwisu, aby komunikacja pomiędzy sprzedającym i kupującym była coraz łatwiejsza i wygodniejsza.
Komentarze naszych klientów
Wszystkie komentarze
Emmarol
Wojciech
Współpraca z serwisem Agriline układa się bardzo pomyślnie. Opieka nad naszą firmą jest na bardzo wysokim poziomie. Polecamy
Polska
Aland
Agnieszka
Strona jest przejrzysta, łatwa w obsłudze. Pani Kamila pojawia się zawsze kiedy trzeba i służy pomocą w każdym temacie. Bardzo jestem zadowolona ze współpracy.
Polska
J R Firby Ltd
Richard Firby
Agriline is a great company and works very well for us , The portal is very easy to use and machines upload on to there site very easy!
Wielka Brytania
7 lat na portalu
Trillick Tractors
Seamus
Brilliant Company, Olga is fantastic!
Wielka Brytania
9 lat na portalu
Mid Antrim Tractors
Linda Nelson
We have been using Agriline for few years and have found the staff very helpful when placing adverts.
Wielka Brytania
7 lat na portalu
LVD Bernard Krone GmbH
Jürgen
A big plus is that the ads on portals are duplicated in other countries. However, there is a small minus it is not possible to put cars in a car. A good company, very loyal pricing policy.
Niemcy
5 lat na portalu
Sooy Bvba
Geert
Good customers, many new contacts, Less physical visits due to the corona virus.
Belgia
8 lat na portalu